Podział punktów w Łagoszowie

Pierwszego maja udaliśmy się do Łagoszowa na starcie, z miejscową Łagoszovią. Gdyby to starcie można było obstawiać u bukmachera to kurs na remis nie gwarantowałby wzbogacenia. Łagoszovia u siebie nie wygrała jeszcze ani razu, to samo można powiedzieć o meczach wyjazdowych Fortuny.

Jak zwykle Obora notuje nerwowy i chaotyczny początek. Rywal zdecydowanie nacierał widząc brak zorganizowania. Bramkę na 0:1 tracimy jednak nie z gry, a po słabym ustawieniu przy rzucie rożnym rywala. Niedługo po tym, po kolejnej szarży przeciwnika błąd popełnia nasz zawodnik wbijając piłkę do własnej bramki. Zrobiło się 2:0 i ten stan rzeczy utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani do odrobienia strat. Udaje się wywalczyć rzut karny, po świetnym prostopadłym podaniu rywal był zmuszony faulować naszego zawodnika, który wychodził sam na sam z bramkarzem. Karny pewnie wykorzystany, a rywal gra w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla tego samego zawodnika. Mimo iż przeciwnik grał prawie całą połowę o jednego zawodnika mniej, to udaje się zdobyć tylko bramkę wyrównującą wynik spotkania. Łagoszovia tego dnia prezentowała się bardzo dobrze i nie widać było na boisku, że grają o jednego zawodnika mniej. Koniec końców drużyny podzieliły się punktami, tak jak wskazywały przedmeczowe statystyki.