Wywalczone zwycięstwo

W sobotę Fortuna podejmowała LZS Ostaszów. Widać było, że obie ekipy walczą o zwycięstwo. Spotkanie było zacięte i obfitowało w bramki. Początkowo zespoły badały się wzajemnie na co mogą sobie pozwolić. Goście operowali piłką ze swobodą do 40 metra od bramki gospodarzy, Fortuna natomiast pewniej czuła się z piłką pod polem karnym rywala. Doprowadziło to do sytuacji sam na sam świetnie wykończonej przez gospodarzy, zrobiło się 1:0. Kiedy wszyscy czekali na gwizdek do szatni, po licznych błędach przy próbach wybicia piłki, Ostaszów zdobył bramkę po aucie na wysokości naszego pola karnego.

Na drugą część drużyny wyszły równie zmotywowane. Goście początkowo mieli przewagę w wypracowanych sytuacjach, jednak tego dnia Fortuna była bardziej skuteczna. Oskrzydlenie rywala przyniosło wymierny rezultat w postaci bramki na 2:1. Długo to nie trwało, bowiem po szybkim wykonaniu rzutu wolnego doszło do wyrównania. Przełomowym momentem spotkania był rajd, po którym goście zmuszeni byli do faulowania w polu karnym. Jedenastka została pewnie zamieniona na bramkę. Ostaszów dalej zacięcie atakował ale po kontrze to Fortuna zdobyła widowiskową bramkę na 4:2. Goście zdołali zmniejszyć straty na 4:3 po strzale z dystansu. Kropkę nad "i" postawiła jednak prowadząca w tym spotkaniu ekipa Fortuny i ostatecznie mecz kończy się wynikiem 5:3

Brawa dla obydwu drużyn, widać było walkę do samego końca i spotkanie mogło się podobać. Na majowy weekend nie zwalniamy tempa i czekają nas dwa spotkania. Już w środę jedziemy powalczyć o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo do Łagoszowa, trzymajcie kciuki !!!